Nowoczesne autokary, doświadczona załoga, innowacyjne rozwiązania, ciągłe inwestycje i odważne pomysły. Do tego pasja, uczciwość i wiedza. To właśnie nasz przepis na doskonałą turystykę autokarową, na wyznaczanie nowych standardów.

Nasza flota to najnowocześniejsze i najwygodniejsze autokary marek: Irizar, Van Hool, Setra, VDL i Neoplan. Gwarantujemy podwyższony standard Royal Class oraz rewolucyjny standard Platinum. Nasze autokary posiadają zwiększone przestrzenie między fotelami (do ponad 90cm) i umożliwiają komfortową podróż nawet najbardziej wymagającym pasażerom.

Nasza pasja
Pierwsza wycieczka autokarowa w naszych barwach wyruszyła w 1997 roku. Od tego czasu ciągle się rozwijamy i doskonalimy. Jesteśmy prawdziwymi odkrywcami nowych rozwiązań i udogodnień. Szukamy, sprawdzamy i wprowadzamy. Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo. Wiemy, czego potrzebują pasażerowie, bo sami bardzo dużo podróżujemy. Bo to nasza pasja.
image
Nasze doświadczenie
Przejechaliśmy niezliczone tysiące kilometrów. Odwiedziliśmy najdalsze zakątki Europy i okolic. Każdego roku podróżuje z nami ponad 40 000 pasażerów. Wieloletnie doświadczenie, liczne nagrody i wyróżnienia, miłe słowa i podziękowania od klientów sprawiają, że z dumą opowiadamy naszą historię i z nadzieją patrzymy w przyszłość.
image
Dbamy o bezpieczeństwo
Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych podróżnych i naszej załogi. W tej kwestii jesteśmy nieugięci. Jesteśmy odpowiedzialni.
Doświadczenie
Kadra
Zezwolenie 100km/h
Pasy bezpieczeństwa
Nowoczesne rozwiązanie technologiczne
Certyfikaty
Przeglądy
Śledzenie autokarów
Estetyka
Ekologia
Potrzebujesz bezpiecznego i niezawodnego transportu?

Nasza flota jest do Twojej dyspozycji

Nasza załoga
Podróżowanie naszymi autokarami to prawdziwa przyjemność. O pasażerów zawsze dba doświadczony i uprzejmy zespół. Z takiej załogi jesteśmy dumni.
image
Krzysztof Bartkowiak
Nr. Autokaru: A30
Marka: Irizar I8 Platinum
image
Piotrek Wołczacki
Nr. Autokaru: A18
Marka: VanHool Altano
image
Leszek Drewny
Nr. Autokaru: A19
Marka: VanHool Altano
image
Łukasz Wiśniewski
Nr. Autokaru: A7
Marka: Setra