Nasze zalety
Uważnie obserwujemy i słuchamy naszych pasażerów. Wiemy, czego im potrzeba. Dlatego regularnie wprowadzamy udogodnienia, które umilają i ułatwiają podróżowanie. Jesteśmy w tym niezastąpieni.
Royal Class
Royal Class to standard, który gwarantuje luksusową podróż. Zwiększyliśmy odstępy między fotelami, żeby zwiększyć komfort jazdy. Każdy fotel wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, lampkę do czytania, regulowany nawiew, głośnik, rozkładany stolik do posiłków z miejscem na kubek, schowek na drobiazgi oraz przycisk alarmowy. Nad fotelami znajdują się pojemne półki na bagaż podręczny.
Życzliwa załoga
Nasza załoga zawsze chętnie udzieli Ci pomocy, asysty i informacji. Dla naszych kierowców żadna walizka nie jest za ciężka i każdy problem jest możliwy do rozwiązania. W schludnych strojach prezentują się naprawdę bardzo dostojnie.
Regulowane fotele
Nawet najdalsza podróż będzie z nami wygodna i przyjemna. Każdy fotel możesz dowolnie regulować. W prawo, w lewo, w przód i w tył. Oparcia, siedziska, podłokietniki i podnóżki zawsze się do Ciebie dostosują. Możesz je przesuwać, wysuwać, opuszczać i podnosić.
Indywidualny nawiew i oświetlenie
Każdy pasażer ma swoje preferencje dotyczące temperatury oraz oświetlenia. Dlatego w naszych autokarach przy każdym fotelu znajdują się odpowiednie instalacje, które umożliwiają indywidualne ustawianie nawiewów i światła.
Gniazdka 220V i USB
Przy każdym fotelu znajdują się gniazdka zasilania oraz porty USB. Możesz do woli korzystać ze wszystkich urządzeń mobilnych bez obaw, że bateria nie dotrwa do końca podróży. Naszym pasażerom nigdy nie brakuje energii.
Wi-Fi
Bezprzewodowy internet na terenie Polski dostępny jest w każdym naszym autokarze. O bezpieczeństwo dba firewall i ochrona połączeń sieciowych. W standardzie Platinum Wi-Fi działa na terenie UE.
Rozrywka DVD/Muzyka
Na życzenie podróżnych nasza załoga włączy film dostosowany do grupy wiekowej. Może też włączyć miłą muzykę. Każdy pasażer może indywidualnie regulować głośność.
Ekspres do kawy, mini bar, lodówka
W naszych autokarach zaspokoisz głód i pragnienie. Świeża kawa, gorąca herbata, schłodzona woda są zawsze w pogotowiu. Są też inne pyszności.
Klimatyzacja
Każdy pasażer może indywidualnie kontrolować intensywność nawiewu klimatyzacji i ogrzewania. Każdy fotel posiada odpowiednią regulację.
WC
W każdym naszym autokarze znajduje się toaleta pokładowa, z której pasażerowie mogą korzystać w trakcie podróży.
Dbamy o bezpieczeństwo
Jesteśmy odpowiedzialni i profesjonalni.
Bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi jest dla nas priorytetem.
Zawsze tak było i zawsze będzie.
Jesteście z nami bezpieczni.
Doświadczenie
Turystyką autokarową zajmujemy się od 1997 roku. Corocznie podróżuje z nami ponad 40 000 pasażerów. Zadowolonych pasażerów.
Kadra
Nasi logistycy to wykwalifikowani profesjonaliści, o autokarach wiedzą wszystko i chętnie się tą wiedzą dzielą. Nasi kierowcy to zawodowcy. Nie ma tu miejsca na przypadek.
Zezwolenie 100km/h
Każdy nasz autokar posiada zezwolenie na poruszanie się z prędkością 100 km/h. W końcu to Żółte Strzały.
Pasy bezpieczeństwa
Każdy fotel zaopatrzony jest w regulowane pasy bezpieczeństwa, których zapięcie nie powoduje żadnego dyskomfortu.
Nowoczesne rozwiązanie technologiczne
Korzystamy z nowoczesnych technologii i wprowadzamy sprawdzone rozwiązania. Wszystko to z myślą o bezpieczeństwie i komforcie podróży.
Certyfikaty
Możemy pochwalić się licznymi nagrodami oraz wyróżnieniami. Nieustannie się rozwijamy i kształcimy. Zostaliśmy Touroperatorem Roku 2015, jesteśmy Miejscem Przyjaznym Seniorom.
Przeglądy
Dbamy o nasze autokary. Oddajmy je regularnie na rzetelne, skrupulatne kontrole i testy w autoryzowanych serwisach. Sprawdzamy je przed każdą podróżą. Co pół roku przechodzą też obowiązkowe badania techniczne. Troszczymy się o nie.
Śledzenie autokarów
Nasze autokary można śledzić całą dobę przez GPS. Dzięki temu nasi pasażerowie i ich bliscy wiedzą, gdzie dokładnie znajduje się dany autokar. Wprowadziliśmy to rozwiązanie jako pierwsi w Polsce i bardzo jesteśmy z tego dumni.
Estetyka
Bezpieczeństwo to także codzienne porządki. Pranie, odkurzanie, mycie, szorowanie. W naszych autokarach zawsze jest czysto i przyjemnie. Kilka razy w roku robimy też wielkie, generalne porządki połączone z dezynfekcją. Bo zadbane wnętrze, to bezpieczne wnętrze.
Ekologia
Wszystkie nasze autokary spełniają bardzo rygorystyczne normy i przepisy europejskie dotyczące emisji spalin. Dzięki silnikom o najwyższej klasie Euro 6 emitują czystsze i bezpieczniejsze spaliny. Przyjaźniejsze dla zdrowia i środowiska.