Our advantages
Traveling by our coaches is safe, pleasant and unique. We follow these rules since always. We take care of our passengers and are constantly looking for solutions that will make even the longest routes pleasant and easy. We use new technologies and choose the best ones. We invest in travel comfort.
Royal Class
Friendly crew
Adjustable seats
Individual ventilation and lighting
220V and USB sockets
Wi-Fi
Entertainment DVD / Music
Coffee maker, mini bar, fridge
Air conditioning
WC
Testimonials
Bardzo komfortowa podróż

Witam

W dniach od 29.05.2017 do 09.06.2017 wraz z żoną przebywałem na imprezie turystycznej organizowanej przez Wasze biuro. Chciałbym złożyć na ręce Pana Prezesa serdeczne podziękowanie dla obu kierowców autokaru-Pana Leszka i Jarosława. Uczestniczyłem już cztery razy w wyjazdach organizowanych przez Wasze biuro, ale ten ostatni wyjazd należał do najprzyjemniejszych i stało się tak dzięki bardzo miłym, dbającym o pasażerów kierowcom. Obaj kierowcy bardzo uważali i dbali o nasze bezpieczeństwo, zawsze byli mili, bez problemu można było kupić u nich kawę i inne napoje. Autokar po prostu płynął po autostradach, bez tzw. huśtania. Nasz autokar był poddany po przyjeździe takiej kosmetyce, że lśnił, a wymagało to kilku godzin pracy. Na pewno kierowcy zasługują na jakieś wyróżnienie za wyjątkową dbałość o autokar.

Dziękujemy.

 

Zdzisław Krupa
“Złoty medal”

Byłam uczestnikiem wycieczki PERŁY ITALII i chciałam serdecznie podziękować. Na wyróżnienie zasługują panowie kierowcy: Pan Przemek oraz Pan Waldek, którzy dzięki wysokiej kuturze osobistej, poczuciu humoru oraz doświadczeniu zawodowemu uświetnili ten wyjazd.

Pan Waldek zasługuje na ,,złoty medal” za perfekcyjny wjazd na MONTE CASSINO;-).
Z pewnoscią w przyszłości i ja skorzystam z niejednej oferty wyjazdowej oferowanej przez Państwa .
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ;-)

Magda Grula z Bytomia
Jeśli podróż, to tylko z tą załogą :)

Witam serdecznie,

Piszę do Państwa w związku z wyjazdem do Czarnogóry autokarem A2 z Panem Jurkiem i Rafałem. Chciałabym przede wszystkim podziękować i pochwalić tak wspaniałą i odpowiedzialną załogę. Wysoka kultura osobista obu Panów, pełen profesjonalizm oraz przemiła atmosfera. Pełen podziw za cierpliwość w zmaganiu się z niektórymi osobami. Jeśli podróż, to tylko z tą załogą 🙂

Pozdrawiam

Anna Zakrzewska
We care about safety
The safety of our passengers and our crew is the most important thing. Reliable, meticulous and regular inspections and tests of our fleet in authorized service centers are the basis. We are very punctilious and vigilant. You are safe with us.
Experience
Personnel
Permission 100km / h
Seatbelts
Modern technological solution
Certificates
Bus review
Tracking coaches
Aesthetics
Ecology
Do you need a safe and reliable transport?

Our fleet is at your disposal

Our personnel
Our drivers are experienced, smiling, qualified, patient and helpful professionals. They all have regular health and competence tests. Everyone knows how important and responsible tasks they have to do.
image image image